Послуги

Реєстрація компанії в США
Багато підприємців прагнуть створити або розширити свій бізнес на ринку США. Компанія ВізаТУТ може допомоги Вам, і ми хотіли б представити вам LLC - це найпоширеніша форма бізнесу в Нью-Джерсі. Тому реєстрація компаній LLC в Нью-Джерсі на сьогоднішній день - затребувана послуга і користується попитом у бізнесменів.
test
Переваги

● Відкриття компанії в США штат Нью-Джерісі форма власності схожа на нашого ФОП оподаткування 18% від отриманого прибутку. 2

● 100% Успішних реєстрацій компаній.

● Ви отримаєте не лише реєстрацію компанії LLC, а також оплата всіх необхідних податків і зборів в штаті Нью-Джерсі для відкриття LLC. Оплату щорічного податку за поточний календарний рік. Оплата за адресу на 6 місяців.

● Консультація щодо управління компанією.

● Відкриття компнії з гарантією 100%, тому в разі форс-мажору готові повернути 100% від оплати.

● Після реєстрації LLC на урядовому сайті в реєстрі з`явиться Ваша компанія в США.

● Процес відкриття до 3-ох тижнів.

test
Процедурні відкриття

● Перша сторінка закордонного паспорта.

● Назва компанії.

● Рід діяльності.

test
Додаткові вимоги

● Після реєстрації компанії в США являється можливість подачі на бізнес візу B2 в США.

● Вірогідність відкриття візи залежить від того наскільки підготується людина до подачі, надасть відомості, що підтверджують діяльності на Україні з метою розширення зони свого бізнесу на території США (для прикладу: реєстрація ІТ компанії в США, потрібно підготувати коротке резюме про діяльність такої людини, соціальні сторінки фейсбук-інстаграм, акаунти на фріланс площадках, великим плюсом при подачі буде веб-сайт).

Консультація
back