Послуги

Польська національна віза D 05a на сезонні роботи терміном на 9 місяців 270/360
Відкривається на підставі запрошення на сезонні роботи терміном на 9 місяців. Сезонне запрошення можуть видати не всі роботодавці а лише ті, діяльність яких згідно закону підпадає під сезонні роботи. Під сезонними роботами мається на увазі: робота в готелях, туризмі, робота в сільському господарстві (збір полуниці, яблук і т. д.), та багато іншого, що пов’язане з сезоном.
test
Переваги

• Даний тип візи популярний серед Українців оскільки він перекриває коридори від попередніх подорожей по біометричному паспорту та віз і видається без прив’язки до роботодавця, тому як показує практика велика частина людей котрі оформили даний тип візи їдуть працювати в інші країни Європи.
• Фірми, які працевлаштовують Українців на заводи і склади не можуть виписувати запрошення даного типу, тому якщо ви збираєтесь змінити роботу в Польщі будьте уважні при виборі національної візи.
• Дане запрошення роботодавець реєструє в уженді, а також підтверджує печаткою старости проте воно не містить прив’язки до роботодавця та не контролюється ужендом щодо цільового використання як запрошення так і візи.
• Зверніть також увагу на те, що дане запрошення може оформлятися тільки до кінця календарного року.
• Термін оформлення стандартного запрошення 14-20 днів. Швидкого 3-7 днів.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

• Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
• Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
• Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги

Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль, Вінниця, Суми або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.

Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів

Для подачі на Польську національну віза на сезонні роботи терміном на 9 місяців необхідні оригінали українського і закордонного паспортів Копії наступних документів:

1. Паспорт український (всі сторінки із відмітками).
2. Паспорт закордонний (всі сторінки із відмітками).
3. Ідентифікаційний код.
4. 2 фотографії 3,5*4,5.
5. Візова анкета.
6. Запрошення від роботодавця.
7. Страхування необхідного типу.
6. Оплата консульського здору.

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Якщо Ви хочете їхати після піврічної візи не чекаючи закінчення коридору, є 3 варіанти:

- їхати по біометричному паспорту на 90 днів як турист;
- відкривати візу на підставі запрошення від воєводи;
- відкривати Польську національну віза на сезонні роботи терміном на 9 місяців.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально - варто лише зробити перший крок.

Консультація
back