Послуги

Робота на круїзному лайнері в США віза C1/D
Для роботи на круїзному лайнері необхідна віза типу C1/D це можливість побачити най красивіші куточки світу, вдосконалити рівень англійської мови, та здобути безцінний досвід роботи в іноземній компанії. Працюючи на круїзному лайнері у Вас з’явиться унікальна можливість завезти нових друзів з понад 70 країн світу! Круїзний лайнер це невеличке місто на воді, з грандіозними розважальними закладами, аквапарками, казино, театрами та іншими розвагами на борту. Працюючи на круїзному лайнері Ви зможете здійснити свої мрії та здійснити захоплюючу мандрівку по усьому світу!
test
Переваги

❖ Як правило умови проживання на лайнерів однакові в усіх круїзних компаніях, але інколи вони можуть відрізнятись в залежності від корабля та Вашого контракту. Здебільшого, працівники живуть в каютах на 2 або 4 особи. У каютах є все необхідне: душ, туалет, гардероб, кондиціонер, ТБ, невеличкий письмовий стіл. Харчування на судні цілком безкоштовне. Працівникам не дозволяється відвідувати місця, призначені для пасажирів. Для працівників на лайнерах є обладнані спортзали, території для відпочинку, басейн, бар, інтернет-кафе. Учасники програми забезпечуються робочою уніформою (за деякі речі потрібно буде заплатити із першої заробітної плати). На борту є безкоштовна пральня.

❖ Якщо працівник проявляє себе як активного та трудолюбивого, не вступає у конфлікти з персоналом та менеджментом, як правило після першого ж контракту такий працівник може претендувати на кар’єрний ріст і вищу заробітну плату, але це все залежить від позиції та є індивідуальним у кожному конкретному випадку.

❖ Консульський збір до 30.05.2023 р. становить 160 дол. США, починаючи з 30.05.2023 р. консульський збір становитиме 185 дол. США.

test
Процедурні відкриття

❖ Термін оформлення на програму Work on Cruises складає як правило від 3 до 6 місяців від успішного проходження інтерв’ю (інколи цей термін може бути до 9 місяців).

❖ Для участі у програмі, як правило, відкривається транзитна віза у США C1/D.

❖ Віза на 10 років.

❖ Вимога до віку кандидатів, як правило, від 21 – 35 років.

❖ Контракт триває від 6 до 9 місяців (залежно від круїзної компанії).

❖ Вимоги щодо рівня англійської мови також залежать від круїзної компанії, але, як правило, впевненого середнього рівня достатньо.

❖ Вимоги щодо досвіду роботи індивідуальні до кожної окремої вакансії.

❖ Співбесіди з представниками круїзних компаній можуть відбуватись по скайпі в режимі «онлайн» або безпосередньо при зустрічі (місце проведення співбесіди визначається роботодавцем і може бути як в Україні так і поза її межами).

Процедура подачі на візу:

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний та паспорт моряка, відомості, отриману освіту, контракт (job offer), ваш сімейний стан, відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі).

❖ Заповнення необхідних онлайн форм DS-160 та завантаження фото.

❖ Оплата консульського збору.

❖ Створення особистого кабінету та резервування дати співбесіди.

❖ Співбесіда в Консульстві США.

test
Додаткові вимоги

❖ Працівники круїзних компанії забезпечуються страховкою на весь термін контракту.

Консультація
back