Послуги

Польська національна робоча віза D 06 від воєводи терміном на 12 місяців 360/360
Відкривається на підставі запрошення від Воєводи для роботи терміном на 12 місяців (360 днів). Воєводська віза дає право довгострокового перебування з метою роботи в Польщі.
test
Переваги

• Даний тип візи раніше був популярний серед українців, оскільки він перекриває коридори від попередніх віз і видається без прив’язки до роботодавця, тому як показує практика велика частина людей котрі оформили даний тип візи їдуть працювати в інші країни Європи. На даний час, через зміну умов видачі робочих запрошень (Oswiadczenie) та відсутність коридорів по візам для українців, воєводська віза та відповідне запрошення для наших співвітчизників втратили свою актуальність.

• Воєводське запрошення (Zezwolenie) роботодавець реєструє в уряді праці, а також підтверджує печаткою воєвуди, проте воно не містить прив’язки до роботодавця та не контролюється урядом праці щодо цільового використання як запрошення так і візи.
• Зверніть також увагу на те, що дане запрошення оформлятися на 360 днів незалежно від періоду календарного року.
• Термін оформлення воєводського запрошення досить тривалий і складає в середньому 30 днів та довше.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги
Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.
Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів.

Для подачі на Польську національну робочу візу терміном на 6-12 місяців (в т.ч. на сезонні роботи терміном на 9 місяців) необхідні наступні документи:

1. Заповнений через систему e-konsulat, роздрукований і підписаний бланк візової анкети;
2. Фото 3,5 х 4,5 см;
3. Оригінал закордонного паспорта/паспортів (термін закінчення не раніше 3 міс. з дати запланованого повернення та з двома вільними сторінками);
4. Копія закордонного паспорта/паспортів;
5. Копія внутрішнього паспорта;
6. Оплачений страховий поліс, оформлений в системі INSURS ONLINE;
7. Оригінал та копія запрошення від роботодавця;
8. Згода на обробку персональних даних – 2 шт.;
9. Квитанція про передоплату сервісного збору за послуги ППВА;
10. Заява про відсутність/наявність другого паспорта;
11. У разі відправки документів кур'єрською службою додатково ще додається квитанція про оплату послуг курєрської служби MeestExpress та заява на зворотню доставку.

 

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально! Варто лише зробити перший крок.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back