Послуги

Польська національна віза D 05a на сезонні роботи терміном на 9 місяців 270/360
Відкривається на підставі запрошення на сезонні роботи терміном на 9 місяців. Сезонне запрошення можуть видати не всі роботодавці а лише ті, діяльність яких згідно закону підпадає під сезонні роботи. Під сезонними роботами мається на увазі: робота в готелях, туризмі, робота в сільському господарстві (збір полуниці, яблук і т. д.), та багато іншого, що пов’язане з сезоном.
test
Переваги

• Зверніть увагу, що фірми, які працевлаштовують українців на заводи і склади не можуть виписувати запрошення даного типу, тому якщо ви збираєтесь змінити роботу в Польщі будьте уважні при виборі національної візи.
• Дане запрошення (Zaswiadczenie o wpisie wniosku do ewidencji wnioskow w sprawie pracy sezonowej) роботодавець реєструє в уженді та підтверджує печаткою відповідального органу (паперова форма) або електронним підписом відповідальної особи (електронна форма). Запрошення містить назву роботодавця, його адресу та контактні дані, Ваше прізвище та ім'я, дату народження та реквізити закордонного паспорту, посаду (тип роботи), а також термін його дійсності та іншу інформацію.
• Зверніть також увагу на те, що дане запрошення може оформлятися тільки до кінця календарного року.
• Термін оформлення запрошення в електронному вигляді орієнтовно 3 робочих дня, в паперовому вигляді дещо довше - 7-10 днів.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

• Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
• Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
• Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги
Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.
Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів.

Для подачі на Польську національну робочу візу терміном на 6-12 місяців (в т.ч. на сезонні роботи терміном на 9 місяців) необхідні наступні документи:

1. Заповнений через систему e-konsulat, роздрукований і підписаний бланк візової анкети;
2. Фото 3,5 х 4,5 см;
3. Оригінал закордонного паспорта/паспортів (термін закінчення не раніше 3 міс. з дати запланованого повернення та з двома вільними сторінками);
4. Копія закордонного паспорта/паспортів;
5. Копія внутрішнього паспорта;
6. Оплачений страховий поліс, оформлений в системі INSURS ONLINE;
7. Оригінал та копія запрошення від роботодавця;
8. Згода на обробку персональних даних – 2 шт.;
9. Квитанція про передоплату сервісного збору за послуги ППВА;
10. Заява про відсутність/наявність другого паспорта;
11. У разі відправки документів кур'єрською службою додатково ще додається квитанція про оплату послуг курєрської служби MeestExpress та заява на зворотню доставку.

 

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально! Варто лише зробити перший крок.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back