Послуги

Польська національна віза D 05 для роботи терміном на 6-12 місяців
Відкривається на підставі запрошення для роботи терміном на 6-12 місяців. Значна частина трудових мігрантів з України працює у Польщі. Завдяки безвізовому режиму можливості для працевлаштування значно збільшилися. Проте біометричного паспорта не завжди достатньо для легальної роботи в Польщі, адже роботодавці часто шукають працівників на довший термін, коли потрібно виробити робочу візу.
test
Переваги

• Даний тип візи популярний серед українців, як показує практика велика частина людей котрі оформили даний тип візи їдуть працювати в інші країни Європи.
• З даним типом візи ви можете працевлаштуватись на роботу в Польщі на заводи, склади, компанії, фірми, які працевлаштовують українців.
• Дане запрошення (Oswiadczenie) роботодавець реєструє в уженді та підтверджує печаткою відповідального органу (паперова форма) або електронним підписом відповідальної особи (електронна форма). Запрошення містить назву роботодавця, його адресу та контактні дані, Ваше прізвище та ім'я, дату народження та реквізити закордонного паспорту, посаду (тип роботи), а також термін його дійсності та іншу інформацію.

• Зверніть увагу, що відкривши візу по такому запрошенню, ви не зобов'язані працювати лише у вказаного роботодавця. У разі необхідності, ви можете вже перебуваючи у Польщі перейти на роботу до іншого роботодавця, який вас зможе без проблем переоформити у уряді праці за собою.
• Термін оформлення такого запрошення орієнтовно 3 робочих дня.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

• Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
• Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
• Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги
Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.
Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів.

Для подачі на Польську національну робочу візу терміном на 6-12 місяців (в т.ч. на сезонні роботи терміном на 9 місяців) необхідні наступні документи:

1. Заповнений через систему e-konsulat, роздрукований і підписаний бланк візової анкети;
2. Фото 3,5 х 4,5 см;
3. Оригінал закордонного паспорта/паспортів (термін закінчення не раніше 3 міс. з дати запланованого повернення та з двома вільними сторінками);
4. Копія закордонного паспорта/паспортів;
5. Копія внутрішнього паспорта;
6. Оплачений страховий поліс, оформлений в системі INSURS ONLINE;
7. Оригінал та копія запрошення від роботодавця;
8. Згода на обробку персональних даних – 2 шт.;
9. Квитанція про передоплату сервісного збору за послуги ППВА;
10. Заява про відсутність/наявність другого паспорта;
11. У разі відправки документів кур'єрською службою додатково ще додається квитанція про оплату послуг курєрської служби MeestExpress та заява на зворотню доставку.

 

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально! Варто лише зробити перший крок.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back