Послуги

Польська національна віза D 05 для роботи терміном на 6 місяців 180/360
Відкривається на підставі запрошення для роботи терміном на 6 місяців. Значна частина трудових мігрантів з України працює у Польщі. Завдяки безвізовому режиму можливості для працевлаштування значно збільшилися. Проте біометричного паспорта не завжди достатньо для легальної роботи в Польщі, адже роботодавці часто шукають працівників на довший термін, коли потрібно виробити робочу візу.
test
Переваги

• Даний тип візи популярний серед Українців, як показує практика велика частина людей котрі оформили даний тип візи їдуть працювати в інші країни Європи.
• З даним типом візи ви можете працевлаштуватись на роботу в Польщі на заводи, склади, компанії, фірми, які працевлаштовують Українців.
• Дане запрошення роботодавець реєструє в уженді, а також підтверджує печаткою старости воно містить прив’язку до роботодавця та контролюється ужендом щодо цільового використання як запрошення так і візи.
• Зверніть також увагу на те, що дане запрошення може оформлятися тільки один раз до кінця календарного року.
• Термін оформлення стандартного запрошення 14-20 днів. Швидкого 3-7 днів.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

• Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
• Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
• Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги

Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль, Вінниця, Суми або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.
Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів

Для подачі на Польську національну віза на сезонні роботи терміном на 9 місяців необхідні оригінали українського і закордонного паспортів Копії наступних документів:

1. Паспорт український (всі сторінки із відмітками).
2. Паспорт закордонний (всі сторінки із відмітками).
3. Ідентифікаційний код.
4. 2 фотографії 3,5*4,5.
5. Візова анкета.
6. Запрошення від роботодавця.
7. Страхування необхідного типу.
6. Оплата консульського здору.

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально - варто лише зробити перший крок.

Консультація
back