Послуги

Гостьова віза в Великобританію (Англію)
Цей тип візи належить до віз, які видаються з метою короткотермінової подорожі до Англії, але з метою відвідування родичів або друзів, які проживають в цій країні. Для оформлення цього типу візи необхідно отримати запрошення від приймаючої сторони.
test
Переваги

❖ В більшості випадків дана віза видається на термін 6 місяців з правом багаторазового в’їзду-виїзду (за деяких обставин є варіанти отримання віз на довший термін – 2, 5 та 10 років).

❖ Найшвидше коли ви можете подавати документи на візу це 3 місяці до Вашої запланованої подорожі.

❖ Консульський збір становить а даний тип візи на 6 місяців становить 95 фунтів стерлінгів.

❖ Подача документів на візу відбувається через візовий центр, без співбесіди з працівниками консульства.

test
Процедурні відкриття

❖ Отримання запрошення та інших супроводжуючих документів від приймаючої сторони. В самому запрошенні може міститись (але не обов’язково) інформація щодо конкретної події під яку ваші друзі або родичі хочуть вас до себе запросити. Форма запрошення немає суттєвого значення, адже головне інформація яка міститься в ньому.

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують вашу теперішню зайнятість і середньомісячний дохід, сімейний стан, довідки з банку про наявність заощаджень та рух коштів не менш ніж за останніх 4 місяці, документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.).

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм.

❖ Оплата консульського збору он-лайн та резервування дати подачі в візовому центрі Великобританії.

test
Додаткові вимоги

❖ Розгляд пакету документів та прийняття рішення Консульством триває в середньому 15 робочих днів.

❖ Усі документи, які не на англійській мові повинні бути перекладені на англійську і завірені сертифікованим перекладачем.

❖ Радимо Вам готувати документи та подаватись на візу завчасно, тобто не менше ніж за 2 місяці до запланованої дати подорожі, щоб уникнути неприємних ситуацій у разі збільшення термінів розгляду вашої заявки.

Зверніть увагу! Для подачі на гостьову візу в Великобританію та подальшого позитивного рішення, необхідно мати чітке розуміння мети подорожі, що не повинно обмежуватись загальними фразами. Також важливим моментом є необхідність довести документально своє стійке фінансове становище та тісні зв’язки з Батьківщиною. Це все дасть розуміння візовому офіцеру, який розглядатиме вашу справу, що ви не збираєтесь використати візу для інших цілей і після візиту покинете країну у встановлені строки.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back