Послуги

Туристична віза в Великобританію (Англію)
На сьогоднішній день українці, за наявності біометричного паспорта, мають змогу здійснювати туристичні подорожі в країни Європи без необхідності отримувати візу. Виключенням з цього правила є Великобританія, яка була і залишається однією з найбільш відвідуваних туристами країн світу. Відповідно, туристична віза в Великобританію, на даний час, користується найбільшим попитом серед громадян нашої країни. Власники таких віз мають можливість відвідувати Великобританію з туристичною метою, тобто з метою огляду історичних пам’яток країни, шопінгу, відвідування концертів, спортивних подій, виставок і т. д.
test
Переваги

❖ В більшості випадків дана віза видається на термін 6 місяців з правом багаторазового в’їзду-виїзду (за деяких обставин є варіанти отримання віз на довший термін – 2, 5 та 10 років).

❖ Найшвидше коли ви можете подавати документи на візу це 3 місяці до Вашої запланованої подорожі.

❖ Консульський збір становить а даний тип візи на 6 місяців становить 95 фунтів стерлінгів.

❖ Подача документів на візу відбувається через візовий центр, без співбесіди з працівниками консульства.

test
Процедурні відкриття

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують вашу теперішню зайнятість і середньомісячний дохід, сімейний стан, довідки з банку про наявність заощаджень та рух коштів не менш ніж за останніх 4 місяці, документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.).

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм.

❖ Оплата консульського збору он-лайн та резервування дати подачі в візовому центрі Великобританії.

❖ Відвідування візового центру та здача біометричних даних.

test
Додаткові вимоги

❖ Розгляд пакету документів та прийняття рішення Консульством триває в середньому 15 робочих днів.

❖ Усі документи, які не на англійській мові повинні бути перекладені на англійську і завірені сертифікованим перекладачем.

❖ Радимо Вам готувати документи та подаватись на візу завчасно, тобто не менше ніж за 2 місяці до запланованої дати подорожі, щоб уникнути неприємних ситуацій у разі збільшення термінів розгляду вашої заявки.

Зверніть увагу! Для подачі на туристичну візу в Великобританію та подальшого позитивного рішення, необхідно мати чітке розуміння мети подорожі, що не повинно обмежуватись загальними фразами. Також важливим моментом є необхідність довести документально своє стійке фінансове становище та тісні зв’язки з Батьківщиною. Це все дасть розуміння візовому офіцеру, який розглядатиме вашу справу, що ви не збираєтесь використати візу для інших цілей і після візиту покинете країну у встановлені строки.

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

 

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back