Послуги

Бізнес віза в Канаду
Бізнес віза надається заявникам, які збираються відвідати Канаду з діловими цілями. Наприклад, для переговорів з Канадськими партнерами, участі у виставці або конференції, для професійного навчання та ін. Проте даний тип візи не дає право на роботу в Канаді.
test
Переваги

❖ Для українців дана віза видається терміном від 6 місяців до 10 років.

❖ Коридор перебування на території Канади проставляється при в’їзді в країну і, як правило, становить півроку. Проте зверніть увагу, якщо ви перебуваєте весь цей час на території Канади повністю будьте готові при наступному в’їзді/виїзді пояснити, чому ви так довго перебували в Канаді та на які кошти проживали адже права працювати цей тип візи не надає.

❖ Консульський збір становить 100 канадських дол..

❖ Окремо оплачується здача біометричних даних 85 канадських дол..

test
Процедурні відкриття

❖ Підтвердження вашого теперішнього виду діяльності пов'язаного із планами на поїздку в Канаду, запрошення чи інших супроводжуючих документів від приймаючої сторони. В самому запрошенні повинно міститись інформація щодо конкретної поїздки з діловими цілями в Канаду. Форма запрошення немає суттєвого значення, адже головне інформація яка міститься в ньому.

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують минулу зайнятість, отриману освіту, ваш сімейний стан, документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін. Також необхідно буде взяти довідку з банку про рух коштів за останні 6 місяців та наявність заощаджень.

❖ відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі.

❖ Всі інші додаткові документи подаються на Ваш розсуд.

❖ Оплата консульського збору он-лайн.

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм та завантаження фото.

❖ Створення особистого кабінету та отримання форми на здачу біометричних даних.

❖ Здача біометричних даних у найближчому до вас візовому центрі.

test
Додаткові вимоги

❖ До розгляду приймаються лише ті заявки по яких були здані біометричні дані.

❖ Розгляд пакету документів та прийняття рішення Консульством триває в середньому 20 робочих днів.

❖ Усі документи, які не на англійській мові повинні бути перекладені на англійську і завірені сертифікованим перекладачем.

❖ Радимо Вам готувати документи та подаватись на візу завчасно, тобто не менше ніж за 2 місяці до запланованої дати подорожі, щоб уникнути неприємних ситуацій у разі збільшення термінів розгляду вашої заявки.

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

 

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back