Послуги

Гостьова віза в Канаду
Цей тип візи належить до віз, які видаються з метою короткотермінової подорожі в Канаду, але з метою відвідування родичів або друзів, які проживають в цій країні. Для оформлення цього типу візи необхідно отримати запрошення від приймаючої сторони.
test
Переваги

❖ Для українців дана віза видається терміном від 6 місяців до 10 років.

❖ Коридор перебування на території Канади проставляється при в’їзді в країну і, як правило, становить півроку. Проте зверніть увагу, якщо ви перебуваєте весь цей час на території Канади повністю будьте готові при наступному в’їзді/виїзді пояснити, чому ви так довго перебували в Канаді та на які кошти проживали адже права працювати цей тип візи не надає.

❖ Консульський збір становить 100 канадських дол..

❖ Окремо оплачується здача біометричних даних 85 канадських дол..

❖ Подача документів та здача біометричних даних на візу відбувається через візовий центр, без співбесіди з працівниками консульства.

test
Процедурні відкриття

❖ Отримання запрошення та інших супроводжуючих документів від приймаючої сторони. В самому запрошенні може міститись (але не обов’язково) інформація щодо конкретної події під яку ваші друзі або родичі хочуть вас до себе запросити. Форма запрошення немає суттєвого значення, адже головне інформація яка міститься в ньому.

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують вашу теперішню зайнятість і середньомісячний дохід, сімейний стан, довідки з банку про наявність заощаджень та рух коштів не менш ніж за останніх 4 місяці, документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.).

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм.

❖ Відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі.

❖ Всі інші додаткові документи подаються на Ваш розсуд.

❖ Оплата консульського збору он-лайн.

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм та завантаження фото.

❖ Створення особистого кабінету та отримання форми на здачу біометричних даних.

❖ Здача біометричних даних у найближчому до вас візовому центрі.

test
Додаткові вимоги

❖ До розгляду приймаються лише ті заявки по яких були здані біометричні дані.

❖ Розгляд пакету документів та прийняття рішення Консульством триває в середньому 20 робочих днів.

❖ Усі документи, які не на англійській мові повинні бути перекладені на англійську і завірені сертифікованим перекладачем.

❖ Радимо Вам готувати документи та подаватись на візу завчасно, тобто не менше ніж за 2 місяці до запланованої дати подорожі, щоб уникнути неприємних ситуацій у разі збільшення термінів розгляду вашої заявки.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back