Послуги

Студентська віза F1 в США
Студентська віза типу F1 надається студентам, які проходять академічне навчання у Сполучених Штатах Америки. Тобто, для отримання цього типу візи ви повинні бути студентом, і проходити навчання по одній з наступних програм.
  • Мовні школи: курси вивчення англійської мови від 2 тижнів.
  • Підготовчі програми до вступу в університет.
  • Програма бакалавра в університеті США.
  • Програма магістратури в університет США.
  • Дворічні програми навчання в коледжах ком'юніті з США.
  • Короткострокові професійні програми навчання.
  • Літні канікулярні програми для школярів і студентів.
test
Переваги

● F-1 - найбільш популярний тип студентської візи для міжнародних студентів, які навчаються в США. Умовою отримання візи даного типу є насамперед зарахування на програму навчання з академічним навантаженням - 20 годин на тиждень. Віза F-1 дозволяє студентам працювати 20 годин на тиждень на кампусі навчального закладу в період навчання (цей дозвіл діє тільки на програми тривалістю від 6 місяців). Після закінчення навчання студенти можуть продовжити своє перебування в США на рік.

● Підставою для отримання студентської візи F-1 є форма I-20, яка видається навчальним закладом США після проведення повної процедури зарахування, та оплата збору SEVIS (для віз F-1 цей збір зараз становить 350 дол. США)

● Вартість оформлення (консульський збір до 30.05.2023 р. становить 160 дол. США, починаючи з 30.05.2023 р. консульський збір становитиме 185 дол. США).

test
Процедурні відкриття

● Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, про наявність коштів для проходження навчання в США, отриману освіту, форма I-20 + оплата збору SEVIS, ваш сімейний стан, відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі).

● Заповнення необхідних онлайн форм DS-160 та завантаження фото.

● Оплата консульського збору.

● Створення особистого кабінету та резервування дати співбесіди.

● Співбесіда в Консульстві США.

test
Додаткові вимоги

● На співбесіду рекомендуємо крім зазначених вище документів взяти документи, які підтверджують ваш або вашого спонсора матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.

● Обов’язково необхідно взяти на співбесіду довідку з банку про наявність заощаджень для навчання в США.

● Обов’язковими документами, які необхідно взяти на співбесіду є закордонний паспорт, форма I-20, підтвердження заповненої анкети DS-160 та підтвердження оплати консульського збору і призначення співбесіди. Всі інші додаткові документи беруться на співбесіду на Ваш розсуд та надаються консулу під час співбесіди коли це буде доречно.

Зверніть увагу! Для подачі на Студентську візу F1 в США та подальшого позитивного рішення, необхідно мати чітке розуміння мети подорожі, що не повинно обмежуватись загальними фразами. Також важливим моментом є необхідність під час особистої співбесіди довести свої тісні зв’язки з Батьківщиною. Це все дасть розуміння консулу що ви не збираєтесь мігрувати і після навчання покинете США у встановлені строки.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back