Послуги

Бізнес віза B1 в США
Бізнес віза надається заявникам, які збираються відвідати США з діловими цілями. Наприклад, для переговорів з партнерами в США, участі у виставці або конференції, для професійного навчання та ін. Проте даний тип візи не дає право на роботу в США.
test
Переваги

❖ Для українців дана віза видається терміном на 10 років.

❖ Коридор перебування на території США проставляється при в’їзді в країну і, як правило, становить півроку. Проте зверніть увагу, якщо ви перебуваєте весь цей час на території США повністю будьте готові при наступному в’їзді/виїзді пояснити, чим ви так довго займались в США та на які кошти проживали адже права працювати цей тип візи, звичайно, не дає.

❖ Консульський збір до 30.05.2023 р. становить 160 дол. США, починаючи з 30.05.2023 р. консульський збір становитиме 185 дол. США.

test
Процедурні відкриття

❖ Підтвердження вашого теперішнього виду діяльності пов'язаного із планами на поїздку в Канаду, запрошення чи інших супроводжуючих документів від приймаючої сторони. В самому запрошенні повинно міститись інформація щодо конкретної поїздки з діловими цілями в Канаду. Форма запрошення немає суттєвого значення, адже головне інформація яка міститься в ньому.

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують минулу зайнятість, отриману освіту, ваш сімейний стан, відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі).

❖ Заповнення необхідних он-лайн форм та завантаження фото.

❖ Оплата консульського збору.

❖ Створення особистого кабінету та отримання форми на здачу біометричних даних.

❖ Співбесіда в Консульстві США.

test
Додаткові вимоги

❖ На співбесіду рекомендуємо крім зазначених вище документів взяти документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.

❖ Не зайвим буде взяти на співбесіду і довідку з банку про наявність заощаджень.

❖ Обов’язковими документами, які необхідно взяти на співбесіду є закордонний паспорт, підтвердження заповненої анкети DS-160 та підтвердження оплати консульського збору і призначення співбесіди. Всі інші додаткові документи беруться на співбесіду на Ваш розсуд та надаються консулу під час співбесіди коли це буде доречно.

Зверніть увагу! Для подачі на бізнес візу В1 в США та подальшого позитивного рішення, необхідно мати чітке розуміння мети подорожі, що не повинно обмежуватись загальними фразами. Також важливим моментом є необхідність під час особистої співбесіди довести своє стійке фінансове становище та тісні зв’язки з Батьківщиною. Це все дасть розуміння консулу що ви не збираєтесь мігрувати і після візиту покинете США у встановлені строки.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back