Послуги

Гостьова віза B2 в США
Цей тип візи B2 належить до віз, які видаються з метою короткотермінової подорожі до США, але з метою відвідування родичів або друзів, які проживають в цій країні. Для оформлення цього типу візи необхідно отримати запрошення від приймаючої сторони.
test
Переваги

❖ Для українців дана віза видається терміном на 10 років.

❖ Коридор перебування на території США проставляється при в’їзді в країну і, як правило, становить півроку. Проте зверніть увагу, якщо ви перебуваєте весь цей час на території США повністю будьте готові при наступному в’їзді/виїзді пояснити, чим ви так довго займались в США та на які кошти проживали адже права працювати цей тип візи, звичайно, не дає.

❖ Консульський збір до 30.05.2023 р. становить 160 дол. США, починаючи з 30.05.2023 р. консульський збір становитиме 185 дол. США.

test
Процедурні відкриття

❖ Отримання запрошення та інших супроводжуючих документів від приймаючої сторони. В самому запрошенні може міститись (але не обов’язково) інформація щодо конкретної події під яку ваші друзі або родичі хочуть вас до себе запросити. Форма запрошення немає суттєвого значення, адже головне інформація яка міститься в ньому.

❖ Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують вашу теперішню та минулу зайнятість, отриману освіту, ваш сімейний стан, відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі).

❖ Заповнення необхідних онлайн форм DS-160 та завантаження фото.

❖ Оплата консульського збору.

❖ Створення особистого кабінету та резервування дати співбесіди.

❖ Співбесіда в Консульстві США.

test
Додаткові вимоги

❖ На співбесіду рекомендуємо крім зазначених вище документів взяти документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.

❖ Не зайвим буде взяти на співбесіду і довідку з банку про наявність заощаджень.

❖ Обов’язковими документами, які необхідно взяти на співбесіду є закордонний паспорт, підтвердження заповненої анкети DS-160 та підтвердження оплати консульського збору і призначення співбесіди. Всі інші додаткові документи беруться на співбесіду на Ваш розсуд та надаються консулу під час співбесіди коли це буде доречно.

Зверніть увагу! Під час співбесіди з консулом будьте готові до запитань щодо того яка історія ваших взаємовідносин з людиною, яка запрошує вас до себе в гості, крім того необхідно довести документально і в розмові з офіцером відсутність у вас міграційних намірів (наприклад, за запитом візового офіцера надати довідку з роботи, документи на бізнес, свідоцтва про право власності на майно і т.д.).

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back