Послуги

Туристична віза В1/В2 в США
Туристична віза типу «В1/В2» є найбільш поширеним типом візи, за яким відбувається більшість звернень в Консульство. Дана віза дозволяє відвідувати США з туристичною метою, а також з ціллю відвідування різнопланових заходів (концертів, спортивних подій, фестивалів і т. д.).
test
Переваги

● Для українців дана віза видається терміном на 10 років.
● Коридор перебування на території США проставляється при в’їзді в країну і, як правило, становить півроку. Проте зверніть увагу, якщо ви перебуваєте весь цей час на території США повністю будьте готові при наступному в’їзді/виїзді пояснити, чим ви так довго займались в США та на які кошти проживали адже права працювати цей тип візи, звичайно, не дає.
● Консульський збір до 30.05.2023 р. становить 160 дол. США, починаючи з 30.05.2023 р. консульський збір становитиме 185 дол. США.

test
Процедурні відкриття

● Збір усіх необхідних документів для заповнення онлайн форм (український і закордонний паспорт, відомості, що підтверджують вашу теперішню та минулу зайнятість, отриману освіту, ваш сімейний стан, відповідне вимогам фото 5х5 в електронному форматі).

● Заповнення необхідних онлайн форм DS-160 та завантаження фото.
● Оплата консульського збору.
● Створення особистого кабінету та резервування дати співбесіди.
● Співбесіда в Консульстві США.

test
Додаткові вимоги

● На співбесіду рекомендуємо крім зазначених вище документів взяти документи, які підтверджують ваш матеріально-майновий стан: техпаспорти на автомобілі, свідоцтво на право власності на нерухомість, документи на бізнес та ін.

● Не зайвим буде взяти на співбесіду і довідку з банку про наявність заощаджень.

● Обов’язковими документами, які необхідно взяти на співбесіду є закордонний паспорт, підтвердження заповненої анкети DS-160 та підтвердження оплати консульського збору і призначення співбесіди. Всі інші додаткові документи беруться на співбесіду на Ваш розсуд та надаються консулу під час співбесіди коли це буде доречно.

Зверніть увагу! Для подачі на туристичну візу в США та подальшого позитивного рішення, необхідно мати чітке розуміння мети подорожі, що не повинно обмежуватись загальними фразами. Також важливим моментом є необхідність під час особистої співбесіди довести своє стійке фінансове становище та тісні зв’язки з Батьківщиною. Це все дасть розуміння консулу що ви не збираєтесь мігрувати і після візиту покинете США у встановлені строки.

 

Якщо у вас виникли питання ви можете зв’язатись з нами за номером телефону:

0971957528 (мобільний, viber, whatsapp, telegram)

або ж залиште заявку на сайті на консультацію і ми вам перетелефонуємо.

Консультація
back