Послуги

Національна робоча карта в Чехію терміном на 2 роки
Відкривається на підставі контракту від роботодавця для роботи терміном на 2 роки. Такий документ надає право його володарю працювати у Чехії протягом тривалого часу і при потребі змінювати місце роботи. Для її отримання українець мусить знайти вакансію із оплатою не менше мінімальної по країні (зараз це 12200 крон на місяць). Трудова карта діє протягом усього часу тривалості робочого контракту, але не більше двох років.
test
Переваги

• Близьке географічне розташування країни до України, схожість мов, близькість традицій та менталітету, комфортний клімат, високий рівень доходів. Останній аргумент є найпереконливішим для українського працівника, адже середня зарплата у Чехії становить близько 900 євро.
• Роботодавець має надати гарантії виплати іноземцям заробітної плати не нижчої, ніж у громадян Чехії.
• Дана карта може виготовляється з прив’язкою до роботодавця.
• Термін оформлення стандартного запрошення 80-95 днів.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги

Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?

Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль, Вінниця, Суми, Івано-Франківськ або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.

Відкриваємо карту з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів

Для подачі на національна трудову карту в Чехію терміном на 2 роки, необхідні оригінали українського і закордонного паспортів Копії наступних документів:

1. Паспорт український (всі сторінки із відмітками).
2. Паспорт закордонний (всі сторінки із відмітками).
3. Ідентифікаційний код.
4. 2 фотографії 3,5*4,5.
5. Візова анкета.
6. Контракт та дозвіл на роботу від роботодавця.
7. Страхування необхідного типу.
6. Здати документи до візового центру або посольства Чехії в призначений термін.

Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально - варто лише зробити перший крок.

Консультація
back