Послуги

Національна робоча віза в Чехію терміном на 3 місяці на 90 днів
Відкривається на підставі контракту від роботодавця для роботи терміном на 3 місяці (90днів). Чехія є однією із найпривабливіших країн для офіційної роботи Українців. На початку 2019 року чеський уряд збільшив квоту для жителів України з 12600 до 19800 місць. Тепер громадянам України значно простіше відкрити робочу візу в Чехію і знайти довгострокове легальне працевлаштування.
test
Переваги

• Близьке географічне розташування країни до України, схожість мов, близькість традицій та менталітету, комфортний клімат, високий рівень доходів. Останній аргумент є найпереконливішим для українського працівника, адже середня зарплата у Чехії становить близько 900 євро.
• Роботодавець має надати гарантії виплати іноземцям заробітної плати не нижчої, ніж у громадян Чехії.
• Дана віза може виготовлятись як з прив’язкою до роботодавця так і без прив’язки.
• Термін оформлення стандартного запрошення 45-55 днів.

test
Процедурні відкриття

Ми працюємо дистанційно по всій Україні, тому надати допомогу у відкритті візи ми можемо дистанційно, а забрати усі необхідні документи для подачі Ви можете у нас на офісі або ми можемо відправити їх Новою поштою.

Від вас потрібно скан копії наступних документів на електронну пошту tutvisatut@gmail.com , або на вайбер:

Паспорт України (всі сторінки із відмітками);
Паспорт закордонний, якщо у вас на руках їх декілька надсилаєте скан копії усіх наявних паспортів (всі сторінки із відмітками);
Ідентифікаційнй код.

Після того як ви надішлете необхідні документи, ми перевіримо їх та повідомимо вас чи всі необхідні документи в порядку.

test
Додаткові вимоги

Чому Вам варто звернутися саме до Центру візової підтримки “ВізаТУТ”?
Повний супровід при подачі документів. Готові пакети документів Ви можете особисто забрати у нас в офісах у місті Тернопіль, Вінниця, Суми, Івано-Франківськ або ми надішлемо Вам їх Новою поштою.

Відкриваємо візу з нашим запрошенням, від Вас необхідний мінімум документів

Для подачі на національну робочу віза в Чехію терміном на 3 місяці (90 днів), необхідні оригінали українського і закордонного паспортів Копії наступних документів:

1. Паспорт український (всі сторінки із відмітками).
2. Паспорт закордонний (всі сторінки із відмітками).
3. Ідентифікаційний код.
4. 2 фотографії 3,5*4,5.
5. Візова анкета.
6. Контракт та дозвіл на роботу від роботодавця.
7. Страхування необхідного типу.
6. Здати документи до візового центру або посольства Чехії в призначений термін.
Якщо паспорт закордонний не один - потрібно зробити копії всіх паспортів. Якщо замість паспорта України у вас ІД картка - потрібні копії картки із обох боків, та копію додатка до карти.

Надійність! Центр візової підтримки “ВізаТУТ” якісні консультації з оформлення віз у країни Європи, США, Великобританії, Канади, почав свою роботу з травня 2012 року. За роки роботи сформувався надійний колектив кваліфікованих спеціалістів.

Центр візової підтримки “ВізаТУТ”- отримати рішення, а не клопоти реально - варто лише зробити перший крок.

Консультація
back