Блог

Нові правила авіаперевізників у 2021 році, про які Ви повинні знати перш ніж вирушити в подорож

Політ на літаку може стати чудовим початком відпустки чи важливої ділової поїздки. Він також може бути джерелом стресу і проблем. Як цього уникнути? Ключ - правильна підготовка. Центр візової підтримки “ВізаТУТ” розповість про нові правила авіаперевізників у 2021 році та дасть кілька порад аби кожен Ваш новий переліт приносив Вам тільки задоволення.

  1. Ви не можете покласти це в свій багаж.

Правила авіаперевізників забороняють перевозити салоні багажу будь-які вибухонебезпечні або легкозаймисті матеріали. До них відносяться газові горілки, петарди, розпалювання для гриля. З міркувань безпеки не можна брати в літак предмети, які можна використовувати в якості зброї, наприклад, ножиці з гострими кінцями, інструменти або штопор в ручну поклажу.

Найсуворіші правила стосуються рідин. Ручна поклажа дозволяє перевозити не більше 10 пляшечок по 100 мл кожна, упакованих в прозору 1-літрову сумку. Щодо напоїв, Ви можете взяти з собою напої, які придбали в зоні вильоту після реєстрації. Єдиним винятком з правил є дитяче харчування або напої для дітей. Бувають випадки, коли під час огляду батьків можуть попросити спробувати такий напій. Ручна поклажа дозволяє перевозити ліки, також якщо вони у вигляді рідини, але стільки, скільки необхідно під час подорожі.

2. Пакування валіз - справжнє мистецтво

Правила авіаперевізників щодо розміру та ваги ручної поклажі та зареєстрованого багажу у кожного свої. Важливо не перевищувати ці значення, в іншому випадку Ви будете змушені заплатити за наднормативний багаж в аеропорту.

Більшість авіакомпаній, крім ручної поклажі, дозволяють брати іншу, меншу сумку - це може бути жіноча сумочка або сумка для ноутбука. Перед мандрівкою уточнюйте цю інформацію на офіційних сайтах Вашого авіаперевізника.

Зареєстрований багаж проходить довгий шлях, перш ніж знову опиниться в Ваших руках. Важливо, щоб на ньому не було ніяких деталей, що виступають, які під час транспортування можуть легко пошкодитися. Якщо до рюкзака Ви прикріплюєте спальний мішок або килимок, для кращої надійності оберніть еластичною плівкою. Тоді Ви точно будете впевнені, що жодна деталь не пошкодиться чи зламається.

3. У кожної країни свої правила

В рамках Європейського союзу правила перевезення алкоголю, сигарет, продуктів харчування, квітів в більшості країн однакові. Крім того, кожна країна використовує свої правила. Штраф за перевезення заборонених товарів або незаконних сум також залежить від правил даної країни. Найпростіша форма - знищення товару. Але в мусульманських країнах, великий ризик може бути пов'язаний з перевезенням алкоголю.

Правила також можуть стосуватися грошових засобів або цінних речей, витворів мистецтва, предметів антикваріату, деталі, що належали тваринам, які перебували під охороною, наприклад, слонова кістка.

4. Телефон тільки в режимі польоту

Хоч все більше і більше інформації з'являється про те, що мобільні телефони не заважають роботі пристроїв на борту, проте правила авіакомпаній забороняють користуватися телефону під час польоту. Винятком є “режим польоту”, доступний на всіх сучасних гаджетах.

Деякі авіакомпанії дозволяють користуватися пасажирам бортовим зв’язком Wi-Fi. Зазвичай, це додаткова платна послуга.

5. Ви можете взяти їжу на борт

Це не правда, що Ви не маєте права брати їжу на літак. Якщо Ви не купите їжу під час перельоту, Ви можете зголодніти під час перельоту. Візьміть з собою снеки чи бутерброди, якщо вони без різких запахів і е кришаться дуже сильно. Обмеження стосуються тільки напоїв, але Ви можете їх придбати в залі перед вильотом.

Їжа для дітей - це зовсім інша тема. Правила авіаперевізників дозволяють батькам чи опікунам брати на борт молоко або іншу їжу для малюка. Під час огляду, вони повинні бути показані окремо. Як правило, щоб пронести їжу дитині, один з батьків повинен її спробувати. Сервіс будь-якою авіакомпанії передбачає можливість розігріву їжі в мікрохвильовій печі.

6. Кабіну пілота можна відвідати

За умови, звісно, що пілот погоджується. Не запитуйте про це перед стартом - тоді в пілотів багато справ. Запитайте стюардесу під час польоту, чи буде така можливість після приземлення. Якщо немає затримок і команда нікуди не поспішає, капітан, можливо, покаже Вам кабіну.

Деякі авіакомпанії запускають спеціальні програми лояльностей для дітей, які дають право молодому пасажиру на відвідування салону літака.

Чому Центр візової підтримки “ВізаТУТ”

      Команда з 6-річним досвідом роботи

      Багаторічна співпраця з консульськими установами

      кращі фахівці на туристичному ринку гарантують Вам швидко отримати візу в будь-яку країну світу.

      Безпека даних. Ви не надаєте особисті дані онлайн - наш фахівець допоможе вам заповнити заяву на візу. Кожен випадок розглядається тільки однією людиною, що гарантує конфіденційність і захист ваших особистих даних.

Хочете безкоштовну консультацію від наших найкращих спеціалістів? Залиште Ваш номер телефону на сайті та ми зателефонуємо, щоб відповісти на всі Ваші питання.

back