Франшиза

Франшиза Центру візової підтримки “ВізаТУТ”
Франчайзинг - це один з найбільш вигідних способів почати або удосконалити свій бізнес у сфері туризму. Франшиза Центру візової підтримки “ВізаТУТ” дає Вам право не тільки працювати під торговою маркою мережі “Центр візової підтримки “ВізаТУТ””, а й організацію бізнесу, напрацьовану систему взаємодії та інші об'єкти інтелектуальної власності, а також програмне забезпечення, повну інформаційну, юридичну і бухгалтерську підтримку, навчання, консультування та багато інших переваг.
Переваги франшизи:
Відкриття візового центру по франшизі дозволить підприємцю уникнути багатьох складнощів, пов'язаних з оформленням і роботою компанії. Перелічимо основні
check
оформленням віз буде займатися франчайзер, Вам або співробітнику компанії потрібно буде тільки прийняти заявку з необхідним пакетом документів, і відправити їх в центральний офіс;
check
у відомих центрів є потенційні клієнти по всій Україні. Відкривши представництво, Ви моментально привернете до себе увагу, отримаєте контакти городян, які зверталися до центрального офісу поштою або через інтернет;
check
з придбанням франшизи Ви отримаєте повний комплект необхідної документації (бланки, шаблони заяв), а також літературу та інструкції для ведення бізнесу;
check
підприємець, який купив франшизу, і його персонал безкоштовно навчаються, консультуються протягом усього періоду співпраці.
Для того щоб почати роботу підприємцю залишиться тільки знайти офіс і кілька співробітників, все інше йому забезпечить франчайзер.
Що таке Центр візової підтримки “ВізаТУТ?
Брендом великої компанії, що зарекомендувала себе на ринку як візовий центр, в якому оформляють не лише туристичні документи, а й допомагають вирішувати складні імміграційні питання.
check
З нами співпрацює понад 80 партнерів по всій Україні, що говорить про ділову репутацію бренду.
check
Партнери отримують тільки практичні інструменти. Перед впровадженням на мережу інструменти перевіряються на власних офісах бренду.
check
Додаткові продажі: оформлення віз, працевлаштування в Європі, студентські програми, страхування.
Послуги компанії
Широкий асортимент послуг дозволяє нам не тільки надавати відмінний сервіс для клієнтів, але й отримувати високий прибуток.
Всі типи віз:
check
туристичні та гостьові візи;
check
студентські візи;
check
бізнес і робочі візи;
check
імміграційні візи
Страхування виїжджаючих
Медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування цивільної відповідальності та навіть майна на період поїздки за корпоративними цінами.
Запрошення для іноземних громадян
Оформлення запрошень для громадян України. Тривалість запрошень від 30 днів до декількох років.
Освіта за кордоном
Послуги з підбору навчальних програм для проходження короткострокових курсів і отримання освіти за кордоном.
1
Отримайте презентацію на пошту
2
Обговорення умов.
Обговорюємо умови запуску Вашого офісу.
3
Підписання договору
Обмінюємося оригіналами договорів.
4
Оплата вступного внеску.
Після підписання договору необхідно сплатити вступний внесок.
5
Взаємодія з куратором.
Куратор по запуску офісу зв'яжеться з Вами після оплати внеску.
6
Запуск офісу з куратором.
Куратор по запуску надає підтримку до моменту відкриття.
7
Робота офісу з відділом підтримки.
Відділ підтримки надає допомогу в роботі та консультує протягом всього періоду дії договору.
Плануєте розвиватися в сфері туризму? Хочете дізнатися як з невеликими вкладеннями заробити перший мільйон? Заповніть коротку форму на сайті або напишіть нам на пошту tutvisatut@gmail.com та впродовж 24 годин отримайте безкоштовну консультацію щодо успішного ведення туристичного бізнесу.
Консультація
back